Wiadomość dla obywateli USA – Uaktualnione informacje na temat COVID-19 oraz związane z tym ograniczenia - 19 czerwca 2020 (2022)

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie będzie wysyłała uaktualnione informacje, aby wszyscy obywatele amerykańscy w dystrykcie konsularnym Ambasady USA w Warszawie mieli najnowsze informacje dotyczące COVID-19 (koronawirusa) oraz lokalnej sytuacji. Jeśli woleliby Państwo inne lub dodatkowe informacje, prosimy o kontakt pod adresem acswarsaw@state.gov.

19 czerwca 2020

(Video) High Density 2022

Miejsce: Polska

Wydarzenie: Wiadomość dla obywateli USA – Uaktualnione informacje na temat COVID-19 oraz związane z tym ograniczenia

(Video) XLVII sesja Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckigo

Aktualności:

 • 19 czerwca 2020 Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 31 316 przypadków COVID-19 w Polsce. W sumie z powodu COVID-19 zmarło 1 334 osób.
 • Informacja dla obywateli amerykańskich w Polsce, którzy chcą wrócić do Stanów Zjednoczonych: regularne loty komercyjne z Polski są już dostępne. W chwili obecnej nie ma bezpośrednich lotów z Polski do Stanów Zjednoczonych, ale jest wiele możliwości lotów z przesiadką, oferowanych między innymi przez Delta Air Lines, KLM Royal Dutch Airlines, Lufthansa oraz United Airlines. Nie jest to pełna lista linii, inne linie lotnicze także mogą latać do Stanów Zjednoczonych z europejskich lotnisk. Podróżni mogą rezerwować bilety bezpośrednio w liniach lotniczych i kierować zapytania dotyczące możliwości podróży do firm przewozowych. Ambasada nie może pomagać w planowaniu i organizacji podróży. Zachęcamy podróżnych, aby korzystali z opcji komercyjnych, które są obecnie dostępne.
 • Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały Ambasadę, że zorganizują bezpośredni lot czarterowy z Warszawy do Nowego Jorku (JFK) w środę 24 czerwca o godzinie 14:15. Ceny biletów w klasie ekonomicznej na ten lot zaczynają się od 3500 złotych lub 880 dolarów. Ponieważ sytuacja w międzynarodowych przewozach lotniczych stopniowo powraca do normy i podróżni mogą skorzystać z komercyjnych opcji, po locie 24 czerwca Ambasada nie będzie już informować o konkretnych opcjach podróży do Stanów Zjednoczonych. Jeśli chcieliby Państwo wykupić bilet, należy jeden razwypełnić ten formularzdla KAŻDEJ osoby podróżującej (w tym małych dzieci). Jest to nowy formularz przygotowany specjalnie dla tego lotu. Należy go wypełnić, nawet jeśli wcześniej wypełniali Państwo inny formularz. Należy upewnić się, że wszystkie podane informacje są poprawne, szczególnie dane kontaktowe. Ambasada potwierdzi, że mogą Państwo wykupić bilet i przekaże Państwa dane do LOT-u. LOT skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub drogą emailową, aby sprzedać bilet w poniedziałek lub wtorek w przyszłym tygodniu. Linie lotnicze mogą zadzwonić w dowolnym momencie, w tym wcześnie rano lub późno wieczorem w celu sprzedaży biletu. Proszę przygotować kartę płatniczą lub kartę, którą można dokonywać płatności online, aby wykupić bilet, gdy zadzwoni przedstawiciel LOT-u. LOT wysyła wiadomości pocztą elektroniczną, gdy nie ma możliwości nawiązania kontaktu telefonicznego. Podając nam te informacje, wyrażają Państwo zgodę na przekazanie ich do Polskich Linii Lotniczych LOT w celu ułatwienia Państwu powrotu do Stanów Zjednoczonych. Loty te nie są zorganizowane ani opłacone przez rząd Stanów Zjednoczonych. Dostępność biletów i ich anulowanie są kontrolowane przez LOT.
 • Informacja dla obywateli amerykańskich, którzy chcą przybyć do Polski: mimo że Polska zniosła ograniczenia dotyczące przekraczania granicy dla obywateli i rezydentów Unii Europejskiej, ograniczenia dotyczące przekraczania granicy dla podróżnych, którzy nie są obywatelami ani rezydentami Unii Europejskiej, pozostają w mocy. Obywatele amerykańscy, których nie dotyczy żaden z obowiązujących wyjątków wymienionych na stronie „Informacje na temat COVID-19”, nie będą mogli wjechać na teren Polski. Polska Straż Graniczna będzie wyrywkowo sprawdzać stosowanie się do powyższych ograniczeń na lądowych przejściach granicznych. Ambasada Amerykańska nie jest zaangażowana w podejmowanie decyzji, kto będzie mógł przekroczyć polską granicę i nie może udzielić pomocy obywatelom amerykańskim, którym odmówiono zgody na przekroczenie granicy. Obywatele amerykańscy, którzy będą próbować ominąć ograniczenia dotyczące przekraczania polskiej granicy, mogą podlegać karze mandatu lub innym karom. W chwili obecnej Ambasada nie wie, kiedy ograniczenia w przekraczaniu polskiej granicy zostaną całkowicie zniesione, ale będziemy regularnie ogłaszać nowe informacje, gdy tylko je otrzymamy. Obywatele amerykańscy, którzy należą do jednej z kategorii podróżnych, których nie obowiązuje zakaz wjazdu do Polski, mogą obecnie skorzystać z dostępnych regularnych lotów komercyjnych do Polski. W chwili obecnej nie ma bezpośrednich lotów ze Stanów Zjednoczonych do Polski, ale jest wiele połączeń z przesiadką. Podróżni mogą rezerwować bilety bezpośrednio w liniach lotniczych i kierować zapytania dotyczące możliwości podróży do firm przewozowych.
 • Proklamacja Prezydencka: Przypominamy, że Proklamacja Prezydencka ograniczająca możliwość przybywania do Stanów Zjednoczonych osób obecnych w Strefie Schengen nadal obowiązuje. Mimo że obywatele amerykańscy oraz stali rezydenci USA (posiadacze zielonych kart) mogą przybywać do Stanów Zjednoczonych po pobycie w Strefie Schengen,większość osób posiadających wizę nie może przekroczyć granicy Stanów Zjednoczonych, jeśli osoby te przebywały w Strefie Schengen w ciągu poprzednich 14 dni, nawet jeśli przebywały na lotnisku w Strefie Schengen tylko w tranzycie. Więcej informacji oraz wyjątki znajdują się na stroniePrezydencka Proklamacja z 11 marca.
 • Od dnia dzisiejszego 17 czerwca Ambasada Amerykańska będzie wysyłała niniejsze regularne wiadomości dla obywateli amerykańskich co tydzień, chyba że będziemy mieli pilne informacje lub uaktualnienia dla obywateli amerykańskich mieszkających w warszawskim dystrykcie konsularnym.
 • Uaktualnienia dotyczące ograniczeń w poruszaniu się ogłoszone przez polski rząd:
  • Od 13 czerwca granice Polski są otwarte dla obywateli i rezydentów Unii Europejskiej. 16 czerwca zostały wznowione międzynarodowe loty do i z innych krajów Unii Europejskiej. Ograniczenia w ruchu na granicach dla osób niebędących obywatelami lub rezydentami Unii Europejskiej pozostają w mocy. Obywatele amerykańscy, których nie dotyczy żaden z obowiązujących wyjątków wymienionych na stronie „Informacje na temat COVID-19” nie będą mogli wjechać na teren Polski. Krajowe loty zostały wznowione 1 czerwca.
  • Od 30 maja maseczki nie są wymagane na zewnątrz pod warunkiem zachowania dystansu społecznego; maseczki są wciąż wymagane w budynkach użyteczności publicznej takich jak kościoły, kina, zakłady fryzjerskie, restauracje oraz w transporcie publicznym. Zezwolone są zgromadzenia liczące do 150 osób i nie ma ograniczeń odnośnie liczby osób w instytucjach kulturalnych i religijnych, restauracjach, kawiarniach, barach i kościołach pod warunkiem zakrycia ust i nosa oraz zachowania społecznego dystansu.
  • Od 6 czerwca teatry, kina, opera i balet mogą kontynuować działalność pod warunkiem zachowania wymogów sanitarnych. Zajętych może być tylko 50% miejsc. Siłownie, baseny, parki rozrywki oraz place zabaw dla dzieci zostały otwarte. W weselach i innych uroczystościach może uczestniczyć do 150 osób. Kluby nocne pozostaną zamknięte.
  • Więcej informacji na temat ograniczeń w poruszaniu się znajduje się na stronie Ambasady AmerykańskiejInformacje na temat COVID-19oraz nastronie polskiego rządu na temat COVID-19.
 • W Polsce otwarto kilkanaście punktów typu „Drive-Thru” przeprowadzających testy na koronawirusa.Na tej stroniemożna wykupić testy wykonywane w wielu placówkach w Polsce i otrzymany kod zabrać ze sobą do wybranego punktu, gdzie pobiera się wymaz. Aby wykonać test w Sosnowcu, można wypełnić formularzena tej stronie, a potem udać się do punktu testowego w wyznaczonym czasie. Ani polski ani amerykański rząd nie wprowadziły obowiązku testowania. Nastronie Centrów Kontroli Choróbznajdują się czynniki, które warto wziąć pod uwagę decydując, czy poddać się testowi, czy nie.
 • W chwili obecnej usługi notarialne możemy świadczyć jedynie obywatelom amerykańskim w nagłych sytuacjach. Jeśli chcieliby Państwo umówić się na pilną usługę notarialną, należy wysłać email na adresACSWarsaw@state.govi podać pełne imię i nazwisko, numer paszportu amerykańskiego oraz krótkie wyjaśnienie swojej prośby.
 • Ambasada Amerykańska w Warszawie nadal przyjmuje wnioski o paszporty, jednak placówki, w których drukowane są paszporty, wznowiły pracę niedawno i pracują z pewnymi ograniczeniami. Wszystkie wnioski o paszport złożone po 2 kwietnia 2020 roku będą rozpatrzone, a dokumenty wydrukowane z opóźnieniem. Jeśli pilnie potrzebują Państwo paszportu, prosimy o kontakt z Ambasadą pod adresemACSWarsaw@state.gov.
 • W chwili obecnej Ambasada Amerykańska w Warszawie nie przyjmuje wniosków o wydanie Konsularnego Raportu Urodzenia Za Granicą (CRBA). Placówki drukujące Raporty Urodzenia wznowiły pracę niedawno i pracują z pewnymi ograniczeniami. Raporty Urodzenia zatwierdzone na podstawie wniosków złożonych po 2 kwietnia 2020 roku zostaną wydrukowane z opóźnieniem.

Należy:

(Video) XXXII Sesja Rady Miejskiej w Nisku - 17.03.2021r.

 • Przestrzegać wszystkich ograniczeń ogłoszonych przez polski rząd. Pełna lista tych ograniczeń oraz regularnie uaktualniane instrukcje znajdują się na stronie AmbasadyInformacje na temat COVID-19oraz nastronie polskiego rządu na temat COVID-19. Za nieprzestrzeganie tych ograniczeń można być ukaranym mandatem w wysokości do 30,000 złotych.
 • Sprawdzać stronęCentrum Kontroli Chorób i Prewencji CDCna temat COVID-19, gdzie znajdują się aktualne informacje rządu Stanów Zjednoczonych na temat wirusa.
 • Sprawdzać stronęDepartamentu Stanu COVID-19oraz stronę Ambasady USAInformacje na temat COVID-19. Obie strony zawierają informacje dla podróżujących, a strona Ambasady jest regularnie uaktualniana informacjami istotnymi dla obywateli USA w Polsce.
 • Zarejestrować się w Programie Departamentu Stanu dla Przezornych PodróżnychSmart Traveler Enrollment Program (STEP), aby Ambasada USA mogła skontaktować się z Państwem w nagłym przypadku.
 • Źródła informacji polskiego rządu:

◦Sprawdzaćstronę polskiego rządu na temat koronawirusa, gdzie znajdują się ogólne informacje dotyczące zdrowia, ograniczenia dotyczące poruszania się oraz wskazówki zdrowotne.

◦Polski rząd utworzył ogólnopolską infolinię na temat COVID-19, gdzie można kierować zapytania dotyczące choroby. Aby uzyskać połączenie z infolinią, należy zadzwonić na numer +48 800 190 590 i wcisnąć 6, aby rozmawiać w języku angielskim. W nagłych przypadkach należy dzwonić na numer 112.

(Video) XXXII Sesja Rady Miasta Płocka 24.06.2021 godz.10:00

◦Polskie ośrodki pomocy społecznej zapewniają pomoc w zakupach spożywczych oraz leków osobom, które pozostają w kwarantannie domowej z powodu COVID-19. Pomoc ta jest dostępna zarówno dla obywateli polskich jak i cudzoziemców. W Krakowie należy dzwonić na numer +48 887 202 946 lub +48 887 202 947 od 7:00 do 20:00 lub wysłać email na adres:kontakt@mops.krakow.plpo godzinach pracy. W Warszawie należy dzwonić na numer +48 22 487 1300.

Pomoc:

(Video) XXIII Sesja Rady Gminy w Cmolasie

Ambasada USA w Warszawie
+48 22 504 2784 (w godzinach pracy)
+48 22 504 2000 (poza godzinami pracy sprawy nagłe dotyczące obywateli USA)
ACSWarsaw@state.gov
ul. Piękna 12
00-539 Warszawa
https://pl.usembassy.gov/u-s-citizen-services/

Departament Stanu – Sprawy Konsularne
888-407-4747 lub 202-501-4444
Informacje na temat Polski
Rejestracja wProgramie dla Przezornych Podróżnych (STEP)w celu otrzymywania informacji na temat bezpieczeństwa
Obserwuj nas naFacebookuiTwitterze

(Video) XLIII Sesja Rady Miasta Płocka 30.06.2022 10:00

autor U.S. Mission Poland | 19 czerwca, 2020 | Kategorie: Alert, Komunikaty dla obywateli USA

Wydarzenie: Wiadomość dla obywateli USA – Uaktualnione informacje na temat COVID-19 oraz związane z tym ograniczenia. Jeśli są Państwo zainteresowani tym lotem, a nie kupili Państwo jeszcze biletu, mogą Państwo rozważyć przyjazd do Warszawy na Lotnisko Chopina w środę 17 czerwca, aby osobiście wykupić bilet w kasie biletowej znajdującej się w Strefie E obok stanowiska LOT-u dla pasażerów klasy business.. Uaktualnienia dotyczące ograniczeń w poruszaniu się ogłoszone przez polski rząd: Od 13 czerwca granice Polski są otwarte dla obywateli i rezydentów Unii Europejskiej.. Więcej informacji na temat ograniczeń w poruszaniu się znajduje się na stronie Ambasady Amerykańskiej Informacje na temat COVID-19 oraz na stronie polskiego rządu na temat COVID-19 .. Na tej stronie można wykupić testy wykonywane w wielu placówkach w Polsce i otrzymany kod zabrać ze sobą do wybranego punktu, gdzie pobiera się wymaz.

Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały Ambasadę, że zorganizują dwa dodatkowe loty czarterowe do Stanów Zjednoczonych: jeden lot z Warszawy do Nowego Jorku (JFK) w środę 3 czerwca o godzinie 14:15 oraz jeden lot z Warszawy do Chicago (ORD) w piątek 5 czerwca o godzinie 16:40 .. Od 30 maja maseczki nie są wymagane na zewnątrz pod warunkiem zachowania dystansu społecznego; maseczki są wciąż wymagane w budynkach użyteczności publicznej takich jak kościoły, kina, zakłady fryzjerskie, restauracje oraz w transporcie publicznym.. Więcej informacji na temat ograniczeń w poruszaniu się znajduje się na stronie Ambasady Amerykańskiej Informacje na temat COVID-19 oraz na stronie polskiego rządu na temat COVID-19 .. Jeśli chcieliby Państwo umówić się na pilną usługę notarialną, należy wysłać email na adres ACSWarsaw@state.gov i podać pełne imię i nazwisko, numer paszportu amerykańskiego oraz krótkie wyjaśnienie swojej prośby.. W Krakowie należy dzwonić na numer +48 887 202 946 lub +48 887 202 947 od 7:00 do 20:00 lub wysłać email na adres: kontakt@mops.krakow.pl po godzinach pracy.

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie będzie wysyłała co tydzień uaktualnione informacje, aby wszyscy obywatele amerykańscy w dystrykcie konsularnym Ambasady USA w Warszawie mieli najnowsze informacje dotyczące COVID-19 (koronawirusa) oraz lokalnej sytuacji.. Informacja dla obywateli amerykańskich, którzy chcą przybyć do Polski: mimo że Polska zniosła ograniczenia dotyczące przekraczania granicy dla obywateli i rezydentów Unii Europejskiej, ograniczenia dotyczące przekraczania granicy dla podróżnych, którzy nie są obywatelami ani rezydentami Unii Europejskiej, pozostają w mocy.. Obywatele amerykańscy, których nie dotyczy żaden z obowiązujących wyjątków wymienionych na stronie „ Informacje na temat COVID-19 ”, nie będą mogli wjechać na teren Polski.. Ambasada Amerykańska nie jest zaangażowana w podejmowanie decyzji, kto będzie mógł przekroczyć polską granicę i nie może udzielić pomocy obywatelom amerykańskim, którym odmówiono zgody na przekroczenie granicy.. Obywatele amerykańscy, którzy należą do jednej z kategorii podróżnych, których nie obowiązuje zakaz wjazdu do Polski, mogą obecnie skorzystać z dostępnych regularnych lotów komercyjnych do Polski.. Proklamacja przewiduje wyjątek dla obywateli amerykańskich oraz stałych rezydentów USA, którzy mogą przybywać do Stanów Zjednoczonych po pobycie w Strefie Schengen, jednak członkowie ich rodzin podróżujący na podstawie ESTA lub wizy amerykańskiej nie będą mogli podróżować do Stanów Zjednoczonch ze Strefy Schengen (dotyczy to także tranzytu przez lotnisko w Strefie Schengen), chyba że odnosi się do nich jeden z wyjątków wymienionych w Proklamacji Prezydenckiej .. Uaktualnienia dotyczące ograniczeń w poruszaniu się ogłoszone przez polski rząd: Od 13 czerwca granice Polski są otwarte dla obywateli i rezydentów Unii Europejskiej, Norwegii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.. Ograniczenia w ruchu na granicach dla osób niebędących obywatelami lub rezydentami Unii Europejskiej, Norwegii, Szwajcarii ani Wielkiej Brytanii pozostają w mocy.. Obywatele amerykańscy, których nie dotyczy żaden z obowiązujących wyjątków wymienionych na stronie „ Informacje na temat COVID-19 ” nie będą mogli wjechać na teren Polski.. Większość podróżnych, którzy mogą wjechać do Polski (zgodnie z powyższymi ograniczeniami) z kraju spoza Unii Europejskiej, muszą poddać się 14-dniowej obowiązkowej kwarantannie (wyjątki są wymienione na stronie Informacje na temat COVID-19 ).. Od 30 maja maseczki nie są wymagane na zewnątrz pod warunkiem zachowania dystansu społecznego; maseczki są wciąż wymagane w budynkach użyteczności publicznej takich jak kościoły, kina, zakłady fryzjerskie, restauracje oraz w transporcie publicznym.. Więcej informacji na temat ograniczeń w poruszaniu się znajduje się na stronie Ambasady Amerykańskiej Informacje na temat COVID-19 oraz na stronie polskiego rządu na temat COVID-19 .. Na stronie Centrów Kontroli Chorób znajdują się czynniki, które warto wziąć pod uwagę decydując, czy poddać się testowi, czy nie.. Jeśli chcieliby Państwo umówić się na pilną usługę notarialną, należy wysłać email na adres ACSWarsaw@state.gov i podać pełne imię i nazwisko, numer paszportu amerykańskiego oraz krótkie wyjaśnienie swojej prośby.. W Krakowie należy dzwonić na numer +48 887 202 946 lub +48 887 202 947 od 7:00 do 20:00 lub wysłać email na adres: kontakt@mops.krakow.pl po godzinach pracy.

Informacja dla obywateli amerykańskich, którzy chcą przybyć do Polski: na dzień dzisiejszy 15 lipca ograniczenia dotyczące przekraczania polskiej granicy przez obywateli amerykańskich pozostają niezmienione.. W chwili obecnej nie ma bezpośrednich lotów ze Stanów Zjednoczonych do Polski, ale jest wiele połączeń z przesiadką.. Uaktualnienia dotyczące ograniczeń w poruszaniu się ogłoszone przez polski rząd: 1 lipca Unia Europejska częściowo zmniejszyła niektóre ograniczenia dotyczące przekraczania granic, ale ograniczenia dotyczące przekraczania polskiej granicy oraz kwarantanny dla obywateli amerykańskich pozostają niezmienione.. Lista wyjątków od powyższych ograniczeń znajduje się na stronie Ambasady „ Informacje na temat COVID-19 ”.. Więcej informacji na temat ograniczeń w poruszaniu się znajduje się na stronie Ambasady Amerykańskiej Informacje na temat COVID-19 oraz na stronie polskiego rządu na temat COVID-19 .. Na tej stronie można wykupić testy wykonywane w wielu placówkach w Polsce i otrzymany kod zabrać ze sobą do wybranego punktu, gdzie pobiera się wymaz.. W Krakowie należy dzwonić na numer +48 887 202 946 lub +48 887 202 947 od 7:00 do 20:00 lub wysłać email na adres: kontakt@mops.krakow.pl po godzinach pracy.

Pence: Polska zbliża się do uzyskania statusu kraju bezwizowego Video: tvn24. Dopytywany, kiedy dokładnie może to nastąpić, Pence odpowiedział, że Polska zbliża się już do wymaganego amerykańskim prawem progu trzech procent odmów wizowych.. - Jeśli Polska spadnie poniżej tego poziomu, to ten (wymóg) będzie spełniony.. Pierwsze jego postanowienia dotyczą wjazdu do USA obywateli państw, które są uczestnikami programu ruchu bezwizowego, a jego zasady określają wspólnie sekretarz bezpieczeństwa krajowego (obecnie funkcję tę sprawuje p.o.. Kevin McAleenan) i sekretarz stanu USA (obecnie - Mike Pompeo).. - Warunki włączenia kraju do VWP określa ustawa, a ich spełnienie stwierdzają sekretarz bezpieczeństwa krajowego i sekretarz stanu – wyjaśnia dla Konkret24 dr Dariusz Stolicki z UJ, autor opracowania "Problem ruchu bezwizowego w stosunkach polsko-amerykańskich po 1989 r." .. A jeżeli spełnia, to Departament Bezpieczeństwa Krajowego i tak stwierdza ten fakt bez żadnego polecenia prezydenckiego – dodaje politolog z UJ.. Podstawowym kryterium włączenia kraju do VWP jest wskaźnik odmów we wnioskach o wizy nieimigracyjne.. Wizy do USA.. Ambasada podkreśliła, że to "wielki krok do udziału Polski w VWP".. Polska jest coraz bliżej zniesienia wymogu posiadania wiz przez obywateli podróżujących do Stanów Zjednoczonych - mówił podczas wizyty w Polsce wiceprezydent USA, Mike Pence.. Odsetek odmów we wnioskach o wizy nieimigracyjne spada i zbliża się do wymaganego poziomu.. Nie jest to jednak jedyny warunek włączenia kraju do programu ruchu bezwizowego.

Videos

1. XLIII Sesja Rady Miasta Płocka 30.06.2022 10:00
(Sesja Rady Miasta Płocka - transmisja)
2. XXXIV Sesja Rady Powiatu Pruszkowskiego
(Powiat Pruszkowski)
3. XLIII Sesja Rady Miasta Ruda Śląska 2021_01-28
(Rada Miasta Ruda Śląska)
4. XXXI Sesja Rady Miejskiej (14.10.2020)
(Rada Miejska w Łodzi)
5. XXX absolutoryjna sesja Rady Miasta i Gminy Buk
(Rada Miasta i Gminy Buk)
6. LVIII sesja Rady Miejskiej Gminy Pobiedziska - transmisja na żywo
(Pobiedziska)

You might also like

Latest Posts

Article information

Author: Rob Wisoky

Last Updated: 09/06/2022

Views: 5241

Rating: 4.8 / 5 (48 voted)

Reviews: 87% of readers found this page helpful

Author information

Name: Rob Wisoky

Birthday: 1994-09-30

Address: 5789 Michel Vista, West Domenic, OR 80464-9452

Phone: +97313824072371

Job: Education Orchestrator

Hobby: Lockpicking, Crocheting, Baton twirling, Video gaming, Jogging, Whittling, Model building

Introduction: My name is Rob Wisoky, I am a smiling, helpful, encouraging, zealous, energetic, faithful, fantastic person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.