Tanie loty do Stanów (i nie tylko) (2022)

Spis treści

(Video) Tanie bilety lotnicze do USA - jak polecieć za ocean za mniej niż 1200 zł w dwie strony?

Nie na wszystkim warto oszczędzać – dowiesz się tego w pierwszym lepszym poradniku dotyczącym oszczędzania pieniędzy. Rzeczy takie jak żywność, czy Twoje zdrowie powinny być na liście Twoich finansowych priorytetów. Ale lot do Stanów Zjednoczonych? Czy też do jakiegokolwiek innego miejsca na świecie? Tu warto pokusić się o szukanie oszczędności. Zatem przedstawiam Ci moje sposoby na tanie loty do Stanów i nie tylko! 🙂

(Video) Jak kupić tanie bilety lotnicze. Moje 4 ulubione porównywarki tanich lotów w 2022. [Tanie loty]

Kiedy najlepiej kupować bilety?

Jeśli przeglądasz czasem strony z podobnymi poradnikami, to na pewno znasz już różne wersje tej samej teorii: bilety najlepiej kupować we wtorki. Ewentualnie w czwartki. A czasem w środy.Z moich obserwacji wynika jednak, że nie ma jednoznacznej reguły. Dlatego warto znać różnych przewoźników i śledzić ich profile społecznościowe, bądź zapisać się na odpowiedni newsletter. Dla przykładu, w każdą środę polski LOT organizuje tzw. “Szaloną Środę”, w czasie której bilety na niektóre trasy można kupić znacznie taniej. Podobną strategię ma również WizzAir, który na początku miesiąca oferuje dla swoich klientów dodatkowy rabat 20%.

Wystrzegaj się okresów okołoświątecznych

Planowanie wycieczki wtedy, kiedy cały świat tak jak Ty bierze urlop, to nie jest dobry pomysł. Po pierwsze – jest duże prawdopodobieństwo, że w docelowym miejscu będą tłumy; a po drugie – większy popyt na bilety drastycznie zwiększy ich cenę. Chyba że zaplanujesz swój wyjazd wcześniej, zanim jeszcze setki kolejnych pasażerów zorientują się o zbliżających się świętach.W swoim planowaniu uwzględnij jednak nie tylko święta obchodzone w Polsce, ale też weź pod uwagę te obchodzone w docelowym miejscu. Może być tak, że loty z Polski do Japonii tuż przed okresem kwitnienia wiśni będą kuriozalnie drogie, mimo że w Polsce nie ma wtedy żadnego święta, czy długiego weekendu.

Używaj wyszukiwarki lotów

Za każdym razem jak zastanawiam się dokąd się wybrać na kolejny urlop i jak tanie loty można upolować w dane miejsce, to używam Google Flights.W tej wyszukiwarce możesz swobodnie wskazać oczekiwany czas wyjazdu w jakimś bliżej nieokreślonym terminie. Masz też możliwość przeglądania najtańszych miejsc docelowych, a Google podrzuci Ci też krótką notatkę o tym, co możesz w danym mieście robić.

Moim ulubionym narzędziem jest śledzenie cen. Można to uruchomić dla konkretnego połączenia (np. Nowy Jork – Warszawa), a następnie na Twoją skrzynkę mejlową pojawiać się będą informacje o wszelkich zmianach ceny (wzrostach i spadkach). Z mojego doświadczenia wynika, że po każdej burzy jest słońce i bilety, które do niedawna jeszcze kosztowałyby mnie nerkę, po kilku dniach wysokiej ceny spadają. Jakby gdyby nigdy nic. Podobną funkcjonalność oferują również inne wyszukiwarki, takie jak Skyscanner czy kayak.

(Video) Cały LOT Kraków - Chicago | NOWY - WIĘKSZY DREAMLINER 787-9

Naucz się podróżować z podręcznym

Tanie loty mają to do siebie, że wymagają naprawdę niewielkich wymiarów bagażu (w przypadku Wizzair i bagażu podręcznego), a często za bagaż rejestrowany należy dodatkowo zapłacić.Nie jest to, co prawda, problem lotów transkontynentalnych, które zawsze pozwalają mieć bagaż nadawany. Warto jednak o tym pamiętać!Więcej o pakowaniu i bagażu podręcznym przeczytasz tutaj.

Przesiadaj się z głową

Często okazuje się, że loty z 1 lub 2 przesiadkami wychodzą znacznie taniej niż te bezpośrednie. Jednym z głównych graczy na rynku tanich lotów do Stanów Zjednoczonych jest linia Norwegian, która oferuje bilety w bardzo korzystnych cenach (np. 1300 PLN za lot WAW_- JFK – WAW!!!). Zauważ jednak, że takie loty trwają kilka godzin dłużej niż loty bezpośrednie, a przesiadka może być długa, męcząca i stresująca. Loty z przesiadkami to jednak świetna i tania alternatywa dla tych, którzy się nie spieszą. Warto jednak dać sobie zapas – abyście i Ty i Twoje bagaże zdążyli na następny lot.

Ile wynosi bezpieczny zapas czasu?

To wszystko zależy od wielkości lotniska przesiadkowego. Można jednak bezpiecznie założyć, że 2 godziny czasu na przesiadkę to minimum, które warto mieć. Niektóre lotniska są znacznie większe niż warszawskie Okęcie, a pomiędzy terminalami jeżdżą pociągi.Jeśli jednak Twój lot będzie opóźniony – nie wahaj się zagadać w tej sprawie do obsługi swojego lotu. Jeśli Twój bilet obsługiwany jest przez tą samą linię lotniczą, to ich obowiązkiem jest dopilnowanie czasu i skomunikowanie samolotu, bądź znalezienie dla Ciebie innego lotu.

Bilety kombinowane, czyli tanie loty różnymi liniami

Niekiedy zdarza się tak, że tanie loty do Stanów oferuje jakaś linia lotnicza z innego europejskiego kraju, jednak nie dysponuje ona odpowiednimi połączeniami z Polski. W tym celu można pokusić się o samodzielne znalezienie odpowiedniej kombinacji.Do Stanów Zjednoczonych można często kupić tanie bilety z niemieckiego lotniska (np. 270 EUR za lot do Miami i z powrotem). Podobnie linia WOW, która oferuje niedrogie loty (już od 99 USD) do USA prosto z Islandii!Mając już taki niedrogi bilet wystarczy tylko dobrać lot taniej europejskiej linii lotniczej, dzięki któremu znajdziemy się w odpowiednim miejscu.

(Video) Ile kosztuje wyjazd do USA? 🇺🇸 [praktyczne porady]

Jakie są minusy kombinowanych biletów?

 • Przewoźnik nie odpowiada za opóźnienia, tzn. jeśli Twój pierwszy lot spóźni się i nie zdążysz przejść na następny samolot, to tracisz bilet bez prawa do odszkodowania.
 • Niektóre tanie linie mają ograniczenia w związku z bagażem. Jeśli potrzebujesz zabrać dużą walizkę, to może się okazać, że wykupienie bagażu rejestrowanego w taniej linii znacznie przewyższy koszt biletu (sprawiając, że cała kombinacja nie przynosi oczekiwanego zysku).
 • Pomiędzy jednym samolotem, a drugim, musisz odebrać swój rejestrowany bagaż, a następnie nadać go ponownie.
 • Niektóre tanie linie lądują na innych lotniskach niż linie latające przez Atlantyk, dlatego też czasem będziesz mieć do pokonania znacznie dłuższy dystans.

Jak sobie radzić z biletami kombinowanymi?

Aby uniknąć problemów związanych ze skomunikowaniem samolotów i potencjalnymi opóźnieniami – zarezerwuj bilety z minimum 5 godzinną przesiadką. Dlaczego? Jeśli Twój samolot spóźni się więcej niż 3 godziny zyskujesz wtedy prawo do odszkodowania od linii lotniczej. Uwzględniając więc w Twoich planach fakt, że samolot może się spóźnić prawie 3 godziny i nikt nie piśnie słowa “przepraszam” (a linie lotnicze zrobią wszystko, żeby opóźnienie nie trwało więcej niż te 3 godziny, gdyż byłoby to dla nich zbyt kosztowne), trzeba wziąć na to poprawkę. Dodatkowo, odbiór nadanego bagażu odbywa się po około 30 minutach od wylądowania. Wymaga to więc uwzględnienia dodatkowego czasu. Tak samo jak ponowne nadanie bagażu, ponowna odprawa i tak dalej. Proponowane przeze mnie 5 godzin może Ci się wydawać ogromną stratą czasu, ale w najgorszym wypadku, będzie to minimum, jakiego będziesz potrzebować, by przesiąść się bez stresu i strat.

Zapisz się do newsletterów dla “spryciarzy”

“Mleczne podróże”, “Escape flights”, czy inne serwisy tego typu oferują możliwość zapisania się do newslettera. Dzięki temu codziennie na Twoją skrzynkę mejlową trafiają nowe oferty lotów, “hacki” wyszukiwarek, czy inne propozycje, dzięki którym masz szansę zaoszczędzić.Polecam korzystać przynajmniej z jednego takiego serwisu. Pod jednym warunkiem musisz mieć naprawdę silną wolę i instynkt samozachowawczy. Tanie loty, o których będziesz codziennie czytać, uzależniają i kuszą. Szkoda byłoby wydać wszystkie swoje życiowe oszczędności, prawda?

Korzystaj z systemów punktowych i kart członkowskich

Niektóre (no dobra, teraz to już chyba wszystkie) linie lotnicze należą do specjalnych sieci partnerskich. Jedną z większych sieci tego typu jest Star Alliance, do której należy LOT, a także United, Swiss, czy Lufthansa. Inną ciekawą opcją jest członkostwo w Delcie, która współpracuje z liniami AirFrance.Zapisanie się do klubów członkowskich jest zazwyczaj darmowe i na pierwszy rzut oka nie przynosi żadnych korzyści. Możesz jednak zbierać punkty na swoje konto za każdy odbyty lot. Dzięki temu, jeśli dużo latasz, to po pewnym czasie możesz liczyć na możliwość darmowego upgrade’u z klasy ekonomicznej do biznesowej, pierwszeństwo na liście oczekujących czy w końcu… darmowy bilet do wybranej lokalizacji!Nasz europejski WizzAir oferuje płatne członkostwo w klubie, jednak korzyści płynące z rocznego członkostwa szybko rekompensują wydane pieniądze. Każdy członek WizzDiscountClub otrzymuje całoroczną zniżkę dla siebie i jednej osoby towarzyszącej w wysokości 20% od podstawowej ceny biletu. Brzmi kusząco, prawda?Być może też Twój bank współpracuje z liniami lotniczymi bądź też ma w ofercie kartę kredytową dedykowaną podróżnikom (oferującą bonusy podczas kupowania biletów lotniczych itp)? Sprawdź, na pewno warto!

Jak tanie loty, to tylko STANDBY

Pewnie nie raz zastanawiasz się, czemu tak dużo ludzi podchodzi do bramki w czasie oczekiwania i rozmawia z obsługą lotu. Czemu dostają bilety do ręki, czemu są wzywani? Ja się zastanawiałam. Opcji może być wiele, a jedną z nich jest “oczekiwanie na bilet”.

(Video) Lot z Polski do USA - Lukas Smyku z tatuażem przez Świat

O co chodzi?

Nie wszystkie loty są wyprzedane co do ostatniego miejsca. Niektórzy pasażerowie też w ostatniej chwili rezygnują, bądź w ogóle nie stawiają się na lotnisku. W tym momencie wchodzisz Ty. Cały na biało. I prosisz obsługę o to, by wrzucili Cię na miejsce brakującego pasażera. I wielu to się udaje.

Jak to zrobić?

Aby dostać taki bilet musisz mieć już ze sobą spakowany bagaż (najlepiej podręczny, logistycznie jest dużo łatwiej to ogarnąć) i … ważny bilet lotniczy danej linii lotniczej. Może on być jednak możliwie najtańszy i prowadzić na inne lotnisko (warto wcześniej sprawdzić regulamin linii lotniczej, aby dowiedzieć się, czy oferowana jest taka możliwość i jakie warunki trzeba spełnić). Następnie wystarczy, że stawisz się na lotnisko odpowiednio wcześniej i już na samym początku zgłosisz obsłudze lotu, że interesuje Cię “standby ticket”. Im wcześniej to zrobisz, tym większa szansa na to, że nikt przed Tobą nie zgłosił jeszcze takiej chęci i jesteś na pierwszym miejscu na liście oczekujących. Bilety “standby” można również próbować dostać zgłaszając się do obsługi linii lotniczej przed bramkami bezpieczeństwa pytając, czy jest taka możliwość.

A jakie są Twoje sposoby na tanie loty? Podziel się w komentarzu, chętnie wypróbuję!

FAQs

Skąd tanie loty do USA? ›

Najtańsze loty do Stanów z Europy są z Londynu, Paryża, Madrytu Amsterdamu i Oslo. W tym momencie ceny lotów do USA zaczynają się od 1600 zł. Najtańsze loty zabierają pasażerów do Nowego Jorku, San Francisco i do Chicago. Niewiele droższe są połączenia z USA do słonecznego Miami czy Atlanty.

Gdzie najtaniej kupić bilety do USA? ›

Korzystając z wyszukiwarki Skyscanner, możesz znaleźć ceny lotów do USA już od około 1350 zł. Dodatkowo, wyjątkowe promocje na loty do USA (i nie tylko) możesz znaleźć na stronie Skyscanner Promocje lotnicze. Nasi eksperci na bieżąco umieszczają tam najświeższe oferty linii lotniczych.

Ile kosztuje bilet lotniczy do Stanów? ›

Bilety lotnicze do USA można znaleźć już za około 1500-1900 zł w dwie strony. Zdarzają się jednak także okazje na loty już za mniej więcej 1100-1200 zł.

Gdzie szukac lotów do Stanow? ›

Z Polski loty bez przesiadek do Stanów Zjednoczonych oferują linie lotnicze LOT. Takie loty odbywają się np. pomiędzy Warszawą a Los Angeles lub Miami, czy Krakowem a Chicago lub Nowym Jorkiem. Jeśli chcesz zwiedzić północ Stanów Zjednoczonych, wtedy najlepiej jest wybrać takie miejsca jak Chicago czy Nowy Jork.

Jak latac do USA? ›

Obywatele Polski mogą wjeżdżać na teren Stanów Zjednoczonych bez konieczności posiadania wizy turystycznej. Jedynym wymogiem aby wyjechać legalnie do Stanów Zjednoczonych będzie wypełnienie formularza i rejestracja w systemie ESTA. Do Stanów Zjednoczonych wciąż jednak można będzie wjechać na wizie turystycznej.

Ile kosztuje bilet z Warszawy do USA? ›

Bilety lotnicze Warszawa - USA od 1691 zł w obie strony.

W jakim okresie najlepiej lecieć do USA? ›

Kiedy pojechać? Podsumowując - wybierając się na północ i na Alaskę polecamy miesiące letnie, jest tam wtedy pięknie i przyjemnie ciepło. Natomiast zwiedzając południe najlepiej wybrać miesiące wiosenne lub jesienne.

Czy można kupic bilet do USA w jedną stronę? ›

Często nawet cena biletu w jedną stronę jest dużo wyższa niż cena tak zwanego “round trip”. Jeśli zatem z jakiegoś powodu chcesz kupić bilet tylko w jedną stronę, rozważ czy nie lepiej jest wykupić także powrót, nawet jeśli ten drugi bilet miałby się po prostu zmarnować.

Jak dojechać z Polski do USA? ›

Do USA najlepiej lecieć samolotem, chociaż trzeba być przygotowanym na lot z przesiadkami. Do USA można lecieć samolotem, są loty bezpośrednie albo z jedną przesiadką. Najtańsze są z przesiadką, aby cena była niższa najlepiej poszukać ich w odstępie kilku miesięcy od wylotu. Lot w jedną stronę to koszt około 2 tysięcy.

Ile kosztuje lot do USA zapytaj? ›

Jeśli zdecydujemy się na lot z przesiadką, zapłacimy ok. 5000 zł, a podróż będzie trwała prawie 16 godzin. Pozostali przewoźnicy oferują swoje usługi w granicach od 3000 zł do 3500 zł za przelot w obie strony. Musimy jednak liczyć się z przesiadkami, a sam lot będzie trwał w przedziale od 13 do 15 godzin.

Ile kosztuje bilet w klasie biznes do USA? ›

Biznes klasa: wakacyjne loty do USA od 4649 PLN. Wyloty z Berlina - Fly4free.pl - tanie loty i sposoby na tanie bilety lotnicze.

Ile kosztuje bilet do Los Angeles? ›

Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska. Wybierz lotnisko i rezerwuj za 2876 PLN! Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Polski do Los Angeles zapłacisz tylko 2876 PLN.

Jakie linie lotnicze lataja z USA do Polski? ›

Popularne linie latające na trasie Polska - Stany Zjednoczone Ameryki
 • Lufthansa.
 • LOT.
 • British Airways.
 • Air Berlin.
 • American Airlines.

Jak dolecieć na Floryde? ›

Najkrótszy lot Polska – Floryda trwa 13h 45min (Warszawa Chopina – Orlando). Floryda – loty do tego miejsca wykonywane są przez 2 linie lotnicze i są to American Airlines oraz British Airways.

Jak dlugo trwa lot do USA? ›

Z Polski odbywają się bezpośrednie loty rejsowe z Warszawy do Nowego Jorku na lotnisko JFK. Port lotniczy usytuowany jest w południowo-wschodniej części miasta, rocznie obsługuje ponad 50 milionów pasażerów. Rejs liniami LOT na JFK trwa 9 godzin i 40 minut.

Jak legalnie wyjechać do USA? ›

Jeśli nie masz w USA bliskich, pozostaje Ci Loteria Wizowa, emigracja do USA poprzez sponsorowanie pracownicze lub wiza dla Inwestorów, pod warunkiem, że dysponujesz dużymi środkami finansowymi… Loteria wizowa USA wyłania osoby, które będą miały szansę otrzymać wizę imigracyjną dla siebie i rodziny.

Czy można wyjechać do USA? ›

Podróżni przyjeżdżający do Stanów Zjednoczonych muszą wypełnić deklarację celną. Przepisy amerykańskie zezwalają na przewożenie przez granicę do 10.000 USD (lub równowartości tej sumy) bez obowiązku ich zgłoszenia.

Jak przygotować się do lotu do USA? ›

Lot do USA: dokumenty
 1. paszport o wystarczającej ważności.
 2. wydruk ważnej autoryzacji ESTA.
 3. wydruk rezerwacji lotniczej.
 4. wydruk rezerwacji hotelowej.
 5. voucher na wypożyczenie samochodu i potwierdzenie rezerwacji (jeśli dotyczy)
 6. prawo jazdy (jeśli dotyczy, a dla pewności także międzynarodowe prawo jazdy)

Ile kosztuje bilet z Warszawy do Nowego Jorku? ›

Najtańsze połączenia z Warszawa do Nowy Jork w listopada 2022 są dostępne od 2 363 PLN. Loty WarszawaNowy Jork (WAW – NYC).

Czy są loty do USA z Warszawy? ›

Bezpośrednie loty do USA trwają od średnio 9 godzin 15 minut (Warszawa - Nowy Jork) do około 12 godzin 15 minut (Warszawa - Los Angeles). Długość lotów z pozostałych lotnisk uzależniona jest od czasu przesiadki. Dokładny czas podróży do wybranego lotniska w USA będzie widoczny podczas dokonywania rezerwacji.

Ile jest kilometrów z Polski do USA? ›

Odległość między Polską a Stanami Zjednoczonymi w linii prostej to ok. 8 000 km.

Ile kosztuje bilet z Warszawy do USA? ›

Bilety lotnicze Warszawa - USA od 1691 zł w obie strony.

Ile kosztuje bilet lotniczy z Polski do Chin? ›

Wybierz lotnisko i rezerwuj za 6150 PLN!

Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy do Pekinu za bilety lotnicze z Polski do Chin zapłacisz tylko 6150 PLN.

Plusy: "Boarding was easy, plane clean, snacks good.". Minusy: "Nothing.. Minusy: "The time between flights.". Minusy: "The flight was delayed (again!). Minusy: "1.. Plusy: "Crew was amazing, flight was on time, and entertainment was available.". Plusy: "Everything!!!. Plusy: "Cannot think of anything.". Plusy: "What didn't I like?. Plusy: "The food is great, the flight attendants are great, and the flight is comfortable.". Plusy: "Flight was on time.". Plusy: "The crew ask some of us to help seating a family group together.. Minusy: "See above.. Plusy: "Everything!

Dziś mieści się tam m.in.. Co warto zobaczyć w Krakowie?. Wielbiciele sztuki współczesnej powinni wybrać się na Zabłocie, gdzie w części historycznej fabryki Oskara Schindlera mieści się Muzeum Sztuki Współczesnej, a przy okazji obejrzeć ekspozycję poświęconą losom miasta w czasie II wojny światowej.. Główną atrakcją Gdańska jest zabytkowa starówka, czyli Główne Miasto.. Tylko w Warszawie!. Co warto zobaczyć w Warszawie?. W końcu całe historyczne centrum miasta w czasie II wojny światowej legło w gruzach!. Na OFF!. Przekonaj się, że właśnie tam poczujesz atmosferę niekończącej się imprezy!. Nie we Wrocławiu!. Nawet dziś przechadzając się po Wrocławiu, można poczuć atmosferę miasta pogranicza.. W menu, obok wszelkich alkoholi, znajdują się obowiązkowe zagryzki - słonina, ogórki kiszone, śledź czy chleb ze smalcem.. Pokazy multimedialne odbywają się tam codziennie o 13, 17 oraz 20.. słowackiego (Rynek 26).. Słowackiego 8, Wesele przy Rynku 23 oraz w Karczmie Wacławówka przy ul.

Kiedy loty są tanie, a kiedy drogie?. Ceny lotów są naprawdę zróżnicowane.. Jak znaleźć tanie bilety lotnicze?. Jak to zrobić?. Czasami np.. Jeśli marzy nam się np.. Również można wybrać kilka miejsc, z których chcemy lecieć.. CENY W DANYM KRAJU Często też jest tak, że tanie loty są do drogich krajów, a drogie loty do tanich krajów.

Latać samolotem zaczęłam dość późno, bo koło 30stki.. Widzisz, jak ceny zmieniają się w zależności od dnia?. Dość oczywisty tip, ale warty, by go powtarzać raz za razem.. Nie tylko bilety lotnicze będą wtedy tańsze, ale i hotele czy nawet... ceny w sklepach.. Wyszukiwarki tanich lotów mają opcję ustawienia alertów cenowych, dzięki czemu możesz złapać okazję jak tylko się pojawi.. eSky, Skyskanner czy Kayak.. Nawet jeśli wyszukiwać będziesz w trybie incognito, nie unikniesz wyższych cen w weekend.. Wtedy po prostu wyszukują wszyscy, więc linie lotnicze reagują na to odpowiednim narzutem na ceny biletów.. Od 3 do 6 miesięcy, w zależności od przewoźnika.. Choć statystycznie rzecz biorąc najtaniej jest ostatnio w okolicy 2-3 miesięcy przed wylotem.. Nigdy nie czekaj na ostatnią chwilę, bo samoloty raczej nie preferują last minute i bilety na kilka dni przed wylotem mogą być kosmicznie drogie.. Lotów składanych można szukać samemu, albo zdać się na wyszukiwarki.

W danych pasażera wpisano mi nazwę firmy , i nie było możliwości to poprawić , więc w ogóle nie wpuszczono mnie na pokład samolotu i bilet przepadł za prawie 2000 zł , , ale będę do was pisała skargę Zaznaczam ,że nie pierwszy raz kupuję bilet przez internet i nie pierwszy raz lęcę samolotem , Uważam ,że błąd ten leży po waszej stronie , prosiłam o wystawienie FV na firmę, a nie o wpisywanie danych firmy jako pasażera , Pasażerem była Urszula Kaczmarczyk, Wasz błąd drogo mnie kosztował , musiałam zakupić kolejny nowy bilet za 3340 zł , wydałam na bilet grubo ponad 5 tys do Szwecji z wyrazami szacunku Urszula Kaczmarczyk. Minusy: "Nothing!!!. Minusy: "The flight was delayed an hour, this happens frequently when I travel on LOT". Minusy: "Wypelnianie dokumentow wymaganych przez polski rząd dla cudzoziemców nie znajacych jezyka....otrzymuja strony a4 drobnym drukiem tylko po polsku,bez tlumaczenia, a zaloga byla dzis ze wszystkich stron, tylko nie z Polski.Nie wiedzieli takze, czy osoby podróżujące tranzytem maja je wypełniać, czy tez nie.". Minusy: "1 hour flight delay 1 hour delay disembarking due to non-availability of ground staff Another appalling travel experience with Ryanair - they should not be allowed to operate an airline". Minusy: "Na lot z Modlina musiałem czekać około 1.5h przy czym musieliśmy wymienić samolot z powodu awarii (awarię mogę zrozumieć ale to po co siedzieliśmy przez godzinę w samolocie i nie informowano nas dla czego jest niedopuszczalne) prze to ledwo zdążyłem na kolejny lot"

Videos

1. VLOG : LECIMY DO USA!🇺🇸🙉 | Andziaks
(Andziaks)
2. Wałęsa wspomina lot z Dudą do USA: "Nie miał tych filmów, co ja chciałem. Miał nowoczesne, a ja lubi
(Plotka Polska)
3. Podróżowanie znów możliwe!!! Wznowiony ruch turystyczny - nowe przepisy, testy, wiza | Lot do USA
(mammaMia_californijka)
4. PIERWSZY LOT SAMOLOTEM - CO MUSISZ WIEDZIEĆ
(Samoloty)
5. 📣Jak Znaleźć Tanie Loty - Tanie Podróżowanie: Tanie Loty, Hotele, Planowanie Wakacji
(WakacyjnyRadar)
6. Malik Montana-1szy Nos (prod.BeJotKa)
(#GM2LTV)

You might also like

Latest Posts

Article information

Author: Arline Emard IV

Last Updated: 09/07/2022

Views: 5569

Rating: 4.1 / 5 (52 voted)

Reviews: 91% of readers found this page helpful

Author information

Name: Arline Emard IV

Birthday: 1996-07-10

Address: 8912 Hintz Shore, West Louie, AZ 69363-0747

Phone: +13454700762376

Job: Administration Technician

Hobby: Paintball, Horseback riding, Cycling, Running, Macrame, Playing musical instruments, Soapmaking

Introduction: My name is Arline Emard IV, I am a cheerful, gorgeous, colorful, joyous, excited, super, inquisitive person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.